Firmowe WWW

Posiadanie własnej strony internetowej jest już standardem dla każdej chcącej się rozwijać firmy. Ważne jednak jest to, jak taki serwis wygląda i czy spełnia postawione przed nim cele biznesowe (np. przekonanie do nowej usługi, skłonienie do skontaktowania się z firmą czy prezentacje produktów).

Serwisy wykonane przez nas, zapewniają:

  •  wzbudzenie zaufania Twoich Klientów;

Dzięki odpowiedniej budowie takich działów jak „O nas” czy „Kontakt”, zwiększamy zaufanie do Firmy.

  •   skuteczne promowanie Twoich produktów i usług;

Dzięki profesjonalnej grafice i odpowiedniemu układowi treści na stronie, podkreślamy to co najważniejsze, to co użytkownik ma zauważyć w pierwszej kolejności.

  •  ułatwienie znalezienie Twojej firmy w Internecie ;

Efektem tworzenia oprogramowania zgodnego z najnowocześniejszymi standardami, jest kod który bardzo łatwo pozycjonuje się w wyszukiwarce, co ułatwia znalezienie Twojej Firmy w Internecie.

Każde zlecenia realizowane jest według sprawdzonej metodyki. Dzięki temu skupiamy się najpierw na tym co najważniejsze- realizacji celów biznesowych witryny, a następnie na rzeczach bardziej szczegółowych (np. poszczególnych elementach graficznych).

  • Etap I – przygotowanie specyfikacji

Specyfikacja w projekcie informatycznym, jest tym czym projekt architektoniczny przy budowie domu. Im bardziej szczegółowa specyfikacja, tym większa pewność, że produkt końcowy będzie realizował cele wyznaczone przez Klienta. Przygotowana przez nas specyfikacja, składa się z 3 dokumentów:

Specyfikacja funkcjonalna (tj. szczegółowy opis działania poszczególnych funkcjonalności);

Struktura witryny (tj. rozpisany schemat poruszania się użytkowników na witrynie);

Makiet serwisu (tj. czarno-białe makiety odzwierciedlające układ elementów w serwisie);

  • Etap II – przygotowanie grafiki

Grafika jest jednym z ważniejszych elementów serwisu – w dużej mierze przez perspektywę grafiki serwis jest oceniany przez Internautów. Nad grafiką pracujemy do osiągnięcia satysfakcjonującego wszystkich rezultatu. Staramy się doradzać, aby grafika nie tylko podobała się Klientowi, ale przede wszystkim realizowała cele biznesowe postawione przed serwisem.

  • Etap III – kodowanie

Tworzymy kod zgodnie z najnowszymi standardami programowania. Tworzone przez nas oprogramowanie jest dzięki temu lekkie (szybciej i łatwiej „ładują się” strony użytkownikom) i zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google (łatwiej i taniej uzyskać wysokie pozycje w wyszukiwarce).

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.